Pobierz Flash aby przegladać stronę.

 
Zapisy Galerie Kontakt Filmy


Strona główna > nasze osiągnięcia > 2009/2010

ROK SZKOLNY 2009/2010

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

Część humanistyczna:
40,5 pkt - szkoła (81%)         33,9 pkt - gmina (68%)         31,7 pkt - województwo (63%)

Część matematyczno - przyrodnicza:
37,3 pkt - szkoła (75%)         28,0 pkt - gmina (56%)         25,1 pkt - województwo (50%)

Część językowa -  język angielski:
46,8 pkt -  szkoła (94%)        34,7 pkt - gmina (69%)         30,2 pkt - województwo (60%)

 

Wyniki uczniów ze wszystkich części egzaminu mieszczą się w dziewiątym, najwyższym staninie. Nasze gimnazjum znajduje się w grupie 4% szkół osiągających najlepsze wyniki w kraju.

 

WYNIKI SPRAWDZIANU PO KLASIE VI

Średni wynik szkoły - 33,29 pkt (83,2%). Średni wynik w gminie Kraków -  29,21 pkt (73,04%), a w Małopolsce - 25,61 pkt (64,04%).

 

Nasz wynik mieści się w dziewiątym, najwyższym staninie. Podobnie jak gimnazjum, nasza szkoła podstawowa należy do 4% szkół osiągających najlepsze wyniki w kraju.

 

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY

 Średni wynik szkoły - 37,19 punktów, średni wynik w województwie małopolskim - 31,93 pkt,
a w Polsce - 31,52 pkt.

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
ORGANIZOWANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY

Laureaci:

Tymoteusz Woronko kl. IIIg - laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Paweł Modelski kl. IIIg - laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego

 

Finaliści:

Bartosz Bogal kl. IIIg - finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
Klara M. Dorożyńska kl. IIIg - finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
Łukasz Piotrak kl. II g - finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Tymoteusz Woronko kl. IIIg - finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
Andrzej Wrona kl. IIIg - finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii

 

KONKURSY  MIĘDZYSZKOLNE  I  ORGANIZOWANE  PRZEZ  INSTYTUCJE  POZASZKOLNE

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2009"

Wynik bardzo dobry:

Jędrzej Liczbański kl. IIIb - nagroda I stopnia
Mateusz Łaszczyk kl. Va

Wyróżnienia:

Szkoła podstawowa:                                     Gimnazjum:

Alicja Pasek kl. IIIa                                       Dominik Cieraszewski kl. IIIg
Tadeusz Dziarmaga kl. IIIb                             Paweł Modelski kl. IIIg
Gaja Pięta kl. IIIb                                         Tymoteusz Woronko kl. IIIg
Hugo Komornicki kl. IVb
Tycjan Woronko kl. IVb
Maciej Trzciński kl. Vb
Jakub Abramczyk kl. VI

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek"

Wynik bardzo dobry:

Juliusz Siwiński kl. IIa                                      Natalia Zarębska kl. IIa
Gaja Hajdarowicz kl. IIb                                   Filip Bieroń kl. IIb
Joanna Krzykawska - Szczepańska kl. IIb


Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny 2010"

Laureat:

Tadeusz Dziarmaga kl. IIIb

Wyróżnienia:

Hugo Komornicki kl. IVb                                   Maciej Trzciński kl. Vb
Sebastian Goncerz kl. VI                                  Kacper Żwak kl. I gimn.
Łukasz Piotrak kl. II gimn.                                Tymoteusz Woronko kl. III gimn.

 

Małopolskie Mistrzostwa w Łamigłówkach Logicznych

I miejsce - drużyna w składzie:

Katarzyna Sobieraj kl. IIIg                                 Paweł Modelski kl. IIIg
Tymoteusz Woronko kl. IIIg                               Andrzej Wrona kl. IIIg

 

Międzyszkolny Konkurs "Krakowska Matematyka 2010 "

Finaliści:

Sebastian Goncerz kl. VI                                   Mateusz Łaszczyk kl. Va
Hugo Komornicki kl. IVb                                     Maciej Trzciński kl. Vb

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik"

Laureaci:

Filip Bieroń kl. IIb
Mateusz Saternus kl. IIa

Wyróżnienia:

Julia Waszkiewicz kl. IIa                                   Aleksandra Lemańska kl. IIa
Juliusz Siwiński kl. IIa                                      Natalia Zarębska kl. IIa
Jakub Wąsik kl. IIb                                          Magdalena Zając kl. IIb
Joanna Krzykawska-Szczepańska kl. IIb              Jakub Kawałek kl. IIIa 
Helena Majak kl. IIIa                                       Jędrzej Liczbański kl. IIIb
Mateusz Litwin kl. IIIb                                     Gaja Pięta kl. IIIb
Andrzej Łaszczyk kl. IIIb                                  Małgorzata Kornblit kl. IVa
Witold Serwatka kl. IVa                                    Mikołaj Zawiślak kl. IVa
Adam Czarnecki kl. IVb                                     Hugo Komornicki kl. IVb
Jan Krasowski kl. IVb                                       Zuzanna Król kl. IVb
Maciej Trzciński kl. Vb

 

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus"

Tadeusz Dziarmaga kl. IIIb - finalista

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek"

Mateusz Saternus kl. IIIa  - finalista
Jędrzej Liczbański kl. IIIb  - finalista

 

Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - dla klas I - III

I miejsce:    Filip Bieroń kl.IIb, Oliwia Konieczny kl.IIb

Wynik bardzo dobry:

Filip Bojara kl.Ia
Jakub Mnich kl. Ib
Łukasz Czopek kl. IIa
Julia Waszkiewicz kl.IIa
Maja Sztuczkowska kl. IIb
Jędrzej Liczbański kl. IIIb

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox 2010"

Wynik bardzo dobry:

Hugo Komornicki kl. IVb
Alexander Mingides kl. IVb
Daniel Piotrak kl. IVb

Wynik dobry:

Maria Gruszczyńska kl. IVb
Martyna Walasek kl. IIIa
Tadeusz Dziarmaga kl. IIIb

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Klas V i VI

Finaliści:

Julia Ząber kl. Vb,
Maciej Trzciński kl. Vb

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Albus 2010"

Laureaci:

Piotr Sałustowicz kl. IVa
Julia Ząber kl. Vb

Wyróżnienie:

Franciszek Janas kl. IV

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Albus 2010"

Szkoła podstawowa:                                   Gimnazjum:

Laureaci:

Hugo Komornicki kl. IV                                    Monika Dorożyńska kl. Ig
Julia Ząber kl. Vb
Maciej Trzciński kl. Vb
Natalia Kalińska kl. VI
Ewa Tarnowska kl. VI
Maria Pasek kl. VI

Wyróżnienia:

Wadim Czaja kl. IV                                           Alicja Dudek kl. IIg
Zofia Matusiak kl.IV
Mikołaj Zawiślak
Tycjan Woronko
Karolina Osielczak
Luka Petri
Adam Czarnecki
Małgorzata Kornblit
Jagoda Kulisa kl. IV
Mateusz Łaszczyk kl. Va

 

 VII Krakowski Konkurs Recytatorski - Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

Sebastian Goncerz kl. VI - wyróżnienie

 

VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla najmłodszych "Entliczek - Pentliczek"

III miejsce - Natalia Zarębska kl. II a

Wyróżnienia:

Lena Jankovič kl. II a
Julia Dudek kl. 0

 

Turniej Jednego Wiersza „O Laur Jubilata" - MDK ul. Beskidzka

I miejsce -  Aleksandra Majak kl. III gim.

 

Konkurs „W Zielonej Sieci" - kategoria literacka; CM im. H. Jordana

Nagrodzeni:

Andrzej Wrona kl. III gim.
Alicja Dudek kl. II gim.
Matylda Konkol kl. II gim.

Wyróżnienia:

Zuzanna Kubica kl. I gim.
Ewa Tarnowska kl. VI
Jakub Abramczyk kl. VI
Sebastian Goncerz kl. VI

 

XVI Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku -  konkurs poetycki

I miejsce -  Monika Dorożyńska kl. I gim.

III miejsce -  Aleksandra Majak kl. III gim.

 

Turniej Umiejętności Artystycznych „Renesans w Krakowie" - o tytuł Mistrza Pióra

Wyróżnienia:

Małgorzata Kornblit kl. IVa
Aleksandra Powalacz kl. VI
Alicja Dudek kl. II gim.

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki „Śladami Chopina"

Wyróżnienia:

Julia Ząber kl. Vb
Dominika Wąsik kl. Vb

 

Konkurs „Świąteczna Kartka" - Środmiejski Ośrodek Kultury

Wyróżnienie:

Andrzej Łaszczyk kl. III b

 

Konkurs „Świąteczna Ozdoba" - Śródmiejski Ośrodek Kultury

Wyróżnienie:

Katarzyna Wolff  kl. 0
Gaja Pięta kl. III b


Regionalny konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego "600. rocznica Bitwy pod Grunwaldem" - Zamek Królewski na Wawelu

Nagroda III stopnia:

Zofia Matusiak kl. IV a

Wyróżnienie:

Aleksandra Grüning kl. IV a
Jagoda Kulisa kl. IV b

 

 X Konkurs Fotograficzny „Kraków - serce Polski" - Klub „Zaułek" Śródmiejskiego Ośrodka Kultury

I nagroda - Kacper Żwak kl.Ig

wyróżnienie: Mikołaj Kucharczyk Ig

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Moja mama jest wspaniała" - Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie

Wyróżnienie:

Maria Gruszczyńska  kl. IVb
Aleksandra Kowalewska kl. IIIa

 

XV Przegląd Teatrów Szkół Niepublicznych Krakowa

Nagroda specjalna dla zespołu teatralnego oraz za autorski scenariusz

Zespół: Alicja Dudek, Dominik Filemonowicz, Weronika Fudała, Małgorzata Kliszczewska, Aleksandra Majak, Filip Odrowąż - Pieniążek, Katarzyna Sobieraj, Andrzej Wrona.

W chórze śpiewali także: Klaudia Kasza, Matylda Konkol, Weronika Łapczyńska, Magda Łodzińska, Łukasz Piotrak, Olga Tyndel, Tezeusz Woronko, Tobiasz Woronko.

Opiekun: Pani Agnieszka Korczak

 

XII Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
w Narciarstwie i Snowboardzie

Narciarstwo:

Natalia Zarębska kl. IIa - 3  miejsce (kategoria: dziewczęta kl. 1-2)

Filip Bieroń kl. IIb  - 5 miejsce (kategoria: chłopcy kl. 1-2)

Wadim Czaja kl. IVa - 4 miejsce (kategoria: chłopcy kl. 3-4)

Kacper Żwak kl. Ig - 6 miejsce (kategoria: chłopcy gimnazjum)

Snowboard:

Aleksandra Majak - 3 miejsce (kategoria: dziewczęta gimnazjum)

 

XII Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów
w Pływaniu


Kategoria: dziewczęta kl.1-2

Julia Myszkowska kl. IIa - 2 miejsce            25 m styl klasyczny - srebrny medal

Julia Myszkowska kl. IIa - 4 miejsce            25 m styl dowolny

Aleksandra Lemańska kl. IIa - 5 miejsce       25 m styl klasyczny

Natalia Zarębska kl. IIa - 6 miejsce             25 m styl klasyczny

 

Kategoria: chłopcy kl.1-2

Patryk Witek kl. IIb - 6 miejsce                    25 m styl klasyczny

 

Kategoria: chłopcy kl.3-4

Wadim Czaja kl. IVa - 1 miejsce                  25 m styl grzbietowy - złoty medal

Wadim Czaja kl. IVa - 2 miejsce                  25 m styl dowolny - srebrny medal

Piotr Sałustowicz kl. IVa - 6 miejsce            50 m styl grzbietowy

 

Kategoria: chłopcy kl.5-6

Maciej Mizerski kl.VI - 5 miejsce                 25 m styl motylkowy

Maciej Mizerski kl.VI - 6 miejsce                 50 m styl klasyczny

 

Ogólnopolskie  Zawody Szkół Niepublicznych w Pływaniu -  Ciechanów 2010

Wadim Czaja - V miejsce  stylem grzbietowym

 

Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach

Indywidualnie:

Lena Jankovič - VII miejsce

Zespołowo:

III miejsce drużyny w składzie: Lena Jankovič, Ida Komornicka, Gaja Pięta

 

Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2007/2008





powrót | strona główna

Kontakt

e-mail ul. Wrocławska 53, 30-011 Kraków
sekretariat@edukacja.krakow.pl

zobacz mapkę dojazdu i pełne dane


Telefon tel: 12 632 31 87
fax: 12 633 60 52


Projekty w Szkole
stopka
Projektowanie i pozycjonowanie stron