Pracownicy

Właściciel szkoły

 

Krystyna Majak

Prezes


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, magister pedagogiki; założycielka Prywatnej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 i Prywatnego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi
nr 2; Prezes "Edukacja" Sp. z o.o., 28-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora.
W 2017 roku wyróżniona tytułem „Honoris Gratia", przyznanym przez prezydenta Krakowa jako osoba zasłużona dla miasta. Jej pasją są podróże, muzyka i gotowanie.

Dyrektorzy

 

Barbara Prokop

dyrektor


Absolwentka teorii muzyki Akademii Muzycznej w Krakowie oraz magister filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim,
a także studiów podyplomowych
z coachingu. Nauczyciel mianowany
z 14-letnim doświadczeniem w pracy.

Sławomir Barszcz

dyrektor


Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale filozoficzno-historycznym. Ukończył Studium Nauczycielskie ze specjalnością nauczanie początkowe oraz podyplomowe studia z Administracji Publicznej. Nauczyciel mianowany
z 27-letnim doświadczeniem jako nauczyciel i 23-letnim jako dyrektor szkoły.

Magdalena Czajkowska

wicedyrektor


Doktor nauk biologicznych, nauczyciel mianowany. Ukończyła studia magisterskie na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, kierunek biologia z nauczaniem przyrody i wychowaniem zdrowotnym. Egzaminator maturalny OKE z biologii. Koordynator projektów edukacyjnych i unijnych. Wychowawca klasy 7a.

Nauczyciele

Anna Augustowska-Mazajczyk

język polski, logopedia


Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych z logopedii. W wolnych chwilach zagłębia tajniki social mediów, a także kreatywnego pisania. Wraz z uczniami prowadzi szkolny blog Kogel Nobel. Opiekun Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej.
Wychowawca klasy 5a.

Michał Balik

język niemiecki


Absolwent Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, na kierunku kulturoznawstwo. Mieszkał w kilku krajach Europy i głęboko wierzy, że znajomość innych języków daje dostęp do niesłychanego bogactwa kultur i ludzi oraz otwiera przed nami wiele perspektyw. Prywatnie uwielbia grać na gitarze. Interesuje się także buddyzmem.

Marta Barroso

język angielski


Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz filologii angielskiej Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Dwukrotnie nagrodzona Nagrodą Prezydenta Miasta Krakowa dla nauczycieli oraz certyfikatem ELL. Pasjonatka dramy, teatru i nowoczesnych technologii edukacyjnych. Nauczyciel dyplomowany z 15 letnim stażem.

Barbara Barszcz

biologia, chemia


Absolwentka Wydziału Biologii
i Nauk o Ziemi UJ oraz filologii angielskiej UMCS w Lublinie,
a także studiów podyplomowych
z przygotowania do życia w rodzinie oraz przyrody. Otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz Medal KEN. Posiada uprawnienia do nauki biologii na poziomie matury międzynarodowej (IB) i chemii. Autorka książek dla dzieci. Nauczyciel dyplomowany.

Mirosław Batko

wychowanie fizyczne


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku nauczycielskim. Instruktor koszykówki, organizator i kierownik wycieczek szkolnych i górskich,
a także zagranicznych obozów letnich. Nauczyciel dyplomowany.

Monika Binkiewicz

język angielski


Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Uwielbia podróże, dobrą kuchnię i seriale.

Alicja Block

język angielski


Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu o specjalizacji nauczycielskiej. Ukończyła Studia Podyplomowe Tłumacza Ustnego i Pisemnego na Uniwersytecie Śląskim. Posiada uprawnienia nauczyciela międzynarodowego CELTA ukończone z wyróżnieniem. Jest zafascynowana poziomem znajomości angielskiego w krajach skandynawskich, zawodowo interesuje się technikami, narzędziami usprawniającymi i przyspieszającymi naukę języka jako obcego, szczególnie wśród dzieci. Prywatnie uwielbia wyjeżdżać w miejsca nieskażone popularną turystyką.

Katarzyna Boruch

edukacja wczesnoszkolna


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku polonistyka-komparatystyka oraz Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła również studia podyplomowe z języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wychowawca wakacyjnych obozów dla dzieci i młodzieży. Miłośniczka wycieczek górskich, jazdy na rowerze i czytania literatury.
Wychowawca klasy 1b.

Małgorzata Bzowska

plastyka, historia sztuki


Absolwentka kierunku Plastyka na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz studiów podyplomowych Zarządzanie oświatą. Nauczycielka plastyki w krakowskich szkołach. Autorka wielu znanych logo, współautorka kampanii reklamowej dużej firmy. Nauczyciel dyplomowany.

Magdalena Fojcik

psycholog, etyka


Absolwentka filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Posiada wykształcenie pedagogiczne oraz kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji warsztatów rozwijających kompetencje psychospołeczne. Pracuje z osobami z doświadczeniem kryzysu psychicznego i ich rodzinami. Obecnie pogłębia wiedzę z zakresu psychotraumatologii. Ucząc etyki cieszy się możliwością spotkania w rozmowie, koniecznością zadawania pytań i brakiem łatwych odpowiedzi.

Katarzyna Gil

język angielski


Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim - CELTA (Cambridge English Level 5 Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages). Uczestniczka kursów metodycznych takich jak: Creative Early English, Content and Language Integrated Learning, Project Based Methodology oraz kursu metodyczno-pedagogicznego w zakresie nauczania języka angielskiego. Miłośniczka neurobiologii, zwierząt i książek.

Agata Giża

biologia, przyroda, chemia


Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku biologia z chemią oraz Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka, specjalność choreografia i techniki tańca. Lubi pracę z dziećmi i młodzieżą. Jej pasją jest taniec. Po wielu latach treningów, zawodów i występów założyła Akademię Tańca i Gimnastyki.
Wychowawca klasy 4a.

Agnieszka Gębura

plastyka


Absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Autorka prac, które znalazły swoich nabywców w całej Europie. W dzieciach rozwija twórcze oraz niestandardowe podejście do sztuki i życia. Aktywnie wspiera budowanie własnej wyobraźni. Prywatnie miłośniczka wycieczek pieszych i rowerowych. Nauczyciel kontraktowy.

Natalia Głowacka-Ryt

edukacja wczesnoszkolna


Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W wolnych chwilach podróżuje po Polsce i odkrywa jej mniej znane zakątki. Wychowawca klasy 0b.

Patrycja Górna

edukacja wczesnoszkolna


Absolwentka Uniwerystetu Pedagogicznego (pedagogika przedszkolna i edukacja wczesnoszkolna) oraz UJ (pedagogika szkolna). Ukończyła studia podyplomowe z zakresu nauczania języka polskiego obcego. Od kilku lat związana również z międzynarodowymi internetowymi szkołami dla polskich dzieci mieszkających poza granicami kraju- Libratus i Polonijka. Chętnie wykorzystuje technologie informacyjne w nauczaniu. Na co dzień miłośniczka sów. Wychowawca klasy 2c. Nauczyciel mianowany.

Joanna Grolik

świetlica


Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna oraz wychowanie przedszkolne. Ukończyła szkolenia i warsztaty w zakresie pracy z dziećmi oraz ich rozwoju m.in. Metodyka pracy z dzieckiem według pozytywnej dyscypliny. W wolnym czasie lubi czytać, słuchać dobrej muzyki, wędrować po górach oraz podróżować.

Karolina Jasek

język polski, język polski jako obcy


Ukończyła filologię polską o profilu nauczycielskim i dziennikarskim. Absolwentka studiów podyplomowych z logopedii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wychowawca i koordynator kolonijny oraz animator zabaw dziecięcych. Opiekun Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej. Nauczyciel mianowany. Wychowawca klasy 7b.

Paweł Kindlik

wychowanie fizyczne


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku nauczycielskim. Instruktor narciarstwa, pływania oraz piłki nożnej. Wychowawca i opiekun kolonijny oraz animator turystyki dzieci i młodzieży. Ukończył liczne kursy masażu. Zawodowo
i prywatnie miłośnik wszelkich sportów. Nauczyciel mianowany.

Agnieszka Korczak

język polski, język polski jako obcy


Absolwentka filologii polskiej
w Wyższej Szkole Pedagogicznej oraz studiów licencjackich
z historii. Egzaminator OKE z języka polskiego. Opiekun naukowy laureatów i finalistów konkursów. Prowadzi koło teatralne, współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi. Autorka scenariusza ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej. Nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców. Nauczyciel dyplomowany.
Wychowawca klasy IIIB liceum.

Daniel Korczykowski

biblioteka, biblioterapia


Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie na kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo z językiem polskim. Animator czytelnictwa i pasjonat twistowania modelin włoskich. Ukończył kurs III stopnia z zakresu biblioterapii. Autor „Sentymentalnej fantasmagorii” oraz programu Akademia Emocji zatwierdzonego przez Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne we Wrocławiu. Nauczyciel mianowany.
Wychowawca klasy 8b.

Dorota Kowal

edukacja wczesnoszkolna


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogicznym w zakresie nauczania początkowego. Ukończyła studia podyplomowe z wychowania fizycznego i logopedii. Bardzo lubi wędrówki po górskich szlakach. Nauczyciel dyplomowany z 28-letnim stażem pracy. Wychowawca klasy 2a.

Joanna Kozłowska

historia


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku historia, a także studiów podyplomowych z Integracji europejskiej oraz Wychowania do Życia w Rodzinie. Opracowała autorski program nauczania historii: "Moja mała ojczyzna"; autorka publikacji z zakresu dydaktyki historii. Nauczyciel mianowany z 28-letnim stażem pracy.

Hanna Krawczyńska

świetlica


Studentka V roku Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie wolontariusz w fundacji "Dobrze, że jesteś" oraz "Fundacji Sieci Przyjaciół Zdrowia Psychicznego", w której zajmuje się prowadzeniem social mediów oraz tworzeniem grafik i artykułów o tematyce psychologicznej. Uczestniczka kilku projektów naukowych prowadzonych przez Uniwersytet Jagielloński. Miłośniczka fotografii, filmu, teatru i dobrej kuchni.

Klaudia Kudyba

edukacja dla bezpieczeństwa, świetlica


Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie na kierunku bezpieczeństwo państwa o specjalności edukacja i profilaktyka bezpieczeństwa. Obecne jej zainteresowania naukowe koncentrują się na zagadnieniach związanych z naukami społecznymi, głównie skupiając się na psychologii oraz socjologii.

Patryk Kundera

manager szkoły, podstawy przedsiębiorczości


Absolwent Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II
w Krakowie - kierunek teologia oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Inspektor w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współautor przewodników metodycznych do nauczania religii. W wolnych chwilach podróżuje
i zdobywa górskie szczyty.

Justyna Łukasik

edukacja wczesnoszkolna


Absolwentka Krakowskiej Akademii na kierunku pedagogika przedszkolna z edukacją wczesnoszkolną oraz studiów licencjackich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej - kierunek wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną. Ukończyła również studia podyplomowe z logopedii oraz Kurs Integracji Sensorycznej w Warszawie. Miłośniczka górskich szlaków. Nauczyciel mianowany.
Wychowawca klasy 0a.

Monika-Madej Michalska

edukacja wczesnoszkolna


Absolwentka takich kierunków jak: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika społeczno- opiekuńcza oraz resocjalizacja. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim kierunek edukacja alternatywna. Z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzi do wychowania i nauczania. Szanuje każdą indywidualność. Nauczyciel mianowany z 17- letnim stażem pracy.
Wychowawca klasy 2b.

Jadwiga Marek

matematyka


Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie - kierunek matematyka, nauczyciel ćwiczeniowy "Błękitnej Matematyki", członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Nauczyciel mianowany z 14-letnim doświadczeniem w pracy pedagogicznej w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum.
Wychowawca klasy IIA liceum.

Simon Melroy

native speaker


Pochodzi ze środkowo-zachodniego regionu USA. Ukończył studia uzyskując certyfikat na Oxford Seminars do nauki języka angielskiego jako języka obcego. W Krakowie uczy od roku 2016. Podczas zajęć kładzie nacisk na konwersację, słownictwo i mowę idiomatyczną. W wolnych chwilach lubi gotować. Śpiewa w zespole rock and roll.

Bibiana Merynda

język francuski


Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Nauczyciel języka francuskiego oraz języka polskiego jako obcego (Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim). Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu każdej grupy wiekowej oraz każdego poziomu zaawansowania.

Paulina Molęda-Krupnik

matematyka


Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, magister matematyki (specjalność nauczycielska). Zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę studencką z dydaktyki matematyki. Uczestniczka wielu warsztatów i konferencji podnoszących kwalifikacje. W wolnym czasie jeździ na rowerze, chodzi po górach, czyta książki albo piecze muffinki.

Arkadiusz Myśliwiec

wychowanie fizyczne, trening mentalny


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Były trener i koordynator w Legii Warszawa w projekcie Legia Soccer Schools. Trener piłki nożnej, pływania oraz instruktor snowboardu. Organizator półkolonii oraz obozów sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Szczególnie interesuje się treningiem mentalnym dla dzieci i młodzieży.
Wychowawca klasy 3b.

Joanna Niedźwiecka

edukacja wczesnoszkolna, język angielski


Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu (specjalność- filologia angielska) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna). W Wielkiej Brytanii spędziła pięć cudownych lat. Fanka dobrej fotografii i rodzinnych spacerów po krakowskim Rynku. Nauczyciel mianowany.
Wychowawca klasy 3b.

Bartłomiej Olech

informatyka


Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku informatyczno-pedagogicznym. Zawodowo programista, który z chęcią i zaangażowaniem przekazuje nabytą wiedzę informatyczną, wykorzystując nowoczesne metody nauczania. Miłośnik gór oraz pieszych wędrówek.

Ewa Petryszak

język angielski


Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Pedagogicznym. Przygotowanie pedagogiczne zdobyła w Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel mianowany.

Hubert Popiołek

szachy


Mistrz Krakowa w szachach. Trener medalistów i finalistów mistrzostw Polski juniorów, przez wiele lat prowadzący drugoligową drużynę juniorów "Korony" Kraków. Kapitan i zawodnik drużyny seniorów "Korony" w drugiej lidze. Maluje, gra na pianinie.

Joanna Putek

psycholog


Absolwentka psychologii stosowanej o specjalności klinicznej UJ, a także pedagogiki specjalnej. Już w czasie studiów zaangażowana była w pracę
w wielu placówkach specjalistycznych, zajmujących się terapią dzieci i młodzieży. Doskonaliła swój warsztat
w ośrodkach na terenie Krakowa. Obecnie w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii psychodynamicznej.

Magdalena Pykosz

język hiszpański


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku filologia hiszpańska ze specjalizacją pedagogiczną. Przez rok mieszkała i pracowała w placówce opiekuńczo- wychowawczej w boliwijskich Andach. Stypendystka programu Erasmus w Hiszpanii. W wolnym czasie uczy się różnych języków obcych, gra na gitarze, chodzi po górach i angażuje się społecznie.

Renata Rettinger

geografia


Doktor, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej, nauczyciel akademicki w Instytucie Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Autorka publikacji z zakresu geografii regionalnej świata i turystyki, członek komisji Olimpiady Geograficznej
i Nautologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Wychowawca klasy IA liceum.

Hugo Rivero Garcia

native speaker j. hiszpański


Urodzony Wenezuelczyk, sercem Ślązak. Absolwent Wydziału Operatorskiego Katowickiej Szkoły Filmowej. Od 16 lat zajmuje się nauką języka hiszpańskiego. Obecnie tłumacz i metodyk jednej z największych szkół języka hiszpańskiego w Krakowie. Pasjonuje się muzyką rockową i kulturą krajów hiszpańskojęzycznych.

Kamila Simms

język angielski


"Absolwentka filologii angielskiej (AHE) i studiów tłumaczeniowych (University of Westminster). Językiem angielskim posługuje się na co dzień w pracy i w dwujęzycznym domu; silnie związana z Londynem, gdzie spędziła 16 lat swojego życia. Tłumacz przysięgły j. angielskiego. Swoich uczniów pielęgnuje, jak drzewa, w których cieniu z przyjemnością kiedyś odpocznie. Uwielbia góry i medytację mindfulness. Mówi o sobie: tłumaczycielka."

Jarosław Sobota

informatyka, fizyka


Absolwent Akademii Pedagogicznej
w Krakowie - kierunek: fizyka
z informatyką; autor innowacji pedagogicznej z zakresu informatyki; opiekun laureatów konkursów przedmiotowych. Wieloletni członek komisji konkursów z fizyki i informatyki,
a także opiekun projektów. Nauczyciel mianowany. Opiekun Samorządu Szkolnego.
Wychowawca klasy IIIA liceum.

Mariola Solipiwko

edukacja wczesnoszkolna


Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki oraz integrację z rewalidacją. Posiada 37-letnie doświadczenie zawodowe.
Wychowawca klasy 2a.

Tomasz Stefanowicz

język hiszpański


Absolwent filologii hiszpańskiej na Wydziale Filologicznym oraz wiedzy o teatrze na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pasjonat języka i kultury hiszpańskiej oraz teatru europejskiego ze szczególnym uwzględnieniem jego polskich i hiszpańskich tradycji.

Monika Tietze

język angielski


Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy
i UMK w Toruniu, magister anglistyki o specjalizacji literatura brytyjska. Współpracuje z British Council, od lat szkolny koordynator międzynarodowych egzaminów Cambridge - Starters, Movers, KET, PET i SCE. Tłumacz powieści. Nauczyciel mianowany z 20-letnim doświadczeniem.
Wychowawca klasy 8a.

Anna-Maria Tryba

chemia


Absolwentka Technologii Chemicznej na Politechnice Krakowskiej, obecnie doktorantka AGH na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH.
W ramach swojej pracy doktorskiej zajmuje się modyfikacją powierzchniową membran polimerowych do zastosowań
w periodontologii. Regularnie publikuje artykuły popularnonaukowe z zakresu chemii i fizyki w magazynie Chemia w szkole. Miłośniczka wycieczek górskich, publicystka w magazynie Tatry, gdzie prowadzi swój cykl autorski Rozmowy na szczycie.

Milena Trybuś-Warjan

pedagog


Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku Pedagogika Społeczno-Opiekuńcza ze specjalizacją terapia pedagogiczna. Ukończyła Socjologię, Pedagogikę Wczesnoszkolną i Przedszkolną. Arteterapeuta, wychowawca i kierownik obozów oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych z 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Współautorka publikacji "Wakacje z piratami". Zwolenniczka pozytywnej dyscypliny.

Marcin Ugorski

historia, wiedza o społeczeństwie


Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku historia oraz studiów podyplomowych „Totalitaryzm - Nazizm - Holokaust” na Uniwersytecie Pedagogicznym we współpracy z Państwowym Muzeum Auschwitz - Birkenau.
W centrum jego zainteresowań dydaktycznych figuruje tematyka edukacji o Holokauście, totalitaryzmach XX wieku, tolerancji i przeciwdziałania dyskryminacji. Miłośnik japońskiej herbaty, górskich szlaków długodystansowych i fantastyki naukowej.

Violetta Węglarz

język niemiecki


Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego: Kolegium Języków Obcych, filologia germańska. Współpracuje
z Goethe-Institut w Krakowie. Egzaminator gimnazjalny OKE
w części obejmującej język niemiecki, a także członek komisji konkursowych. Nauczyciel dyplomowany.
Wychowawca klasy 6a.

Paulina Zaskórska

pedagog


Absolwentka pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną, studentka psychologii na IV roku. W naszej szkole prowadzi zajęcia
z terapii pedagogicznej oraz jest pedagogiem. Na co dzień towarzyszą jej dwa koty (jeden czarny, drugi biały dla równowagi). Czerpie przyjemność
z fotografowania zarówno miejsc, jak i ludzi. Jest otwarta i ceni dialog. W wolnych chwilach wykonuje kolaże oraz ogląda poruszające ją seriale lub filmy.

Katarzyna Żaba

edukacja wczesnoszkolna


Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych z edukacji alternatywnej na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe wzbogacała na praktykach zagranicznych. Zwolenniczka Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy (NVC). Nauczyciel mianowany.
Wychowawca klasy 1a.

Sekretariat

 

Katarzyna Bednarek

sekretarz


Agnieszka Hibsz

sekretarz


Agnieszka Siuta

sekretarz