Pobierz Flash aby przegladać stronę.

 
Zapisy Galerie Kontakt Filmy


Strona główna > nasze osiągnięcia > 2010/2011

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

Część humanistyczna:
37,9 pkt - szkoła (76%)         28,7 pkt - gmina (57%)         26,7 pkt - województwo (53%)

Część matematyczno - przyrodnicza:
37,1 pkt - szkoła (74%)         27,5 pkt - gmina (55%)         24,9 pkt - województwo (50%)

Część językowa -  język angielski:
49 pkt -  szkoła (98%)        33,8 pkt - gmina (68%)         28,6 pkt - województwo (57%)

 

Wyniki uczniów ze wszystkich części egzaminu mieszczą się w dziewiątym, najwyższym staninie. Nasze gimnazjum znajduje się w grupie 4% szkół osiągających najlepsze wyniki w kraju.

 

WYNIKI SPRAWDZIANU PO KLASIE VI

Średni wynik szkoły - 33,5 pkt (84%). Średni wynik w gminie Kraków -  28,6 pkt (71%), a w Małopolsce - 26,2 pkt (65%).

Nasz wynik mieści się w dziewiątym, najwyższym staninie. Podobnie jak gimnazjum, nasza szkoła podstawowa należy do 4% szkół osiągających najlepsze wyniki w kraju.

 

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY

 Średni wynik szkoły - 36,91 pkt, średni wynik w województwie małopolskim - 32,72 pkt,
a w Polsce - 32,45 pkt.

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
ORGANIZOWANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY

Laureaci:

Alicja Dudek kl. III g - laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
Łukasz Piotrak kl. III g - laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Katarzyna Sobieraj kl. IIIg - laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

Finaliści:

Alicja Dudek kl. III g - finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
Weronika Fudała kl. III g - finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
Magda Łodzińska kl. III g - finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
i Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Tezeusz Woronko kl. IIIg - finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
i Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
Tobiasz Woronko kl. IIIg - finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
Katarzyna Sobieraj kl. IIIg - finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego


KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE I ORGANIZOWANE PRZEZ INSTYTUCJE POZASZKOLNE


Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny"

Wynik bardzo dobry:
Filip Bieroń kl. III b
Jędrzej Liczbański kl. IVb
Hugo Komornicki kl. Vb

Wyróżnienia:
Juliusz Siwiński kl. IIIa
Xemena Wysokińska kl. IIIb
Krzysztof Sobieraj kl. IVa
Tadeusz Dziarmaga kl. IVb
Mateusz Łaszczyk kl.VIa
Maciej Trzciński kl. VIb


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek"

Wynik bardzo dobry:
Maciej Laszczak kl. IIa
Jakub Mnich kl. IIb


Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny"

Wynik bardzo dobry:
Tadeusz Dziarmaga kl. IVb


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus 2011"

Laureaci:

Szkoła podstawowa:  

Gimnazjum:
Krzysztof Sobieraj kl. IVa - I m.
Mateusz Łaszczyk kl. VIa - V m.
Mateusz Saternus kl. IVa - VI m.
Maciej Trzciński kl. VI a - VII m.
Hugo Komornicki kl. Vb - VII m.
Tadeusz Dziarmaga kl. IVb - VII m.
Kamila Lichtarska kl. Vb - VIII m.

Katarzyna Sobieraj kl. IIIg - X m.

Wyróżnienia:

Szkoła podstawowa:  Gimnazjum:
Jędrzej Liczbański kl. IVb Paulina Rettinger kl. IIg
Kacper Żwak kl. IIg


Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Laureaci: Wyróżnienia:
Zuzanna Kuczkowska kl. IIa - IV m.
Hugo Komornicki kl. Vb - VII m.
Maciej Trzcińsk kl. VIb - IX m.
Xemena Wysokińska kl. IIIb - IX m.
Mateusz Łaszczyk kl. VIa - X m.
Gaja Pięta kl. IVb
Aleksandra Stępień kl. IIb
Justyna Matyja kl. IIb
Oliwia Konieczny kl. IIIb
Maciej Laszczak kl. IIa
Filip Bojara kl. IIa
Julia Petka kl. IIIb
Matylda Konkol kl. IIIgim.


Międzyszkolny Konkurs "Krakowska Matematyka 2010 "

Laureat:
Tadeusz Dziarmaga kl. IV b

Finaliści:
Hugo Komornicki kl. Vb
Kamila Lichtarska kl. Vb
Mateusz Łaszczyk kl. VIa
Maciej Trzciński kl. VIb

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik"

Nagroda główna:

Gwidon Lenort kl. IIb - wynik maksymalny 100%

Nagrody (wynik w przedziale 90%-99%):

Filip Bojara kl. IIa
Maja Płazak kl. IIb
Anna Ząber kl. IIb
Natalia Zarębska kl. IIIa

Wyróżnienia (wynik w przedziale 80%-89%):

Maja Adkins kl. IIb
Greta Lenort kl. IIb
Aniela Mamak kl. IIb
Jakub Mnich kl.IIb
Jakub Petryłka kl. IIb
Aleksandra Woźnica kl. IIa
Aleksander Zeliaś kl. IIa
Aleksandra Lemańska kl.IIIa
Joanna Krzykawska- Szczepańska kl.IIIb
Julia Waszkiewicz kl. IIIa
Jakub Kawałek kl. IVa
Mateusz Saternus kl. IVa
Andrzej Łaszczyk kl. IVb
Maciej Trzciński kl. VI

 

Nagrody pocieszenia (wynik w przedziale 70%-79%):

Michał Przybył kl.Ia
Filip Wojtanowski kl. Ia
Wiktor Wójcik kl. Ib
Olgierd Zygmunt kl. Ib
Iga Nęcka kl. IIIa
Juliusz Siwiński kl. IIIa
Filip Bieroń kl. IIIb
Gaja Hajdarowicz kl. IIIb
Oliwia Konieczny kl. IIIb
Zuzanna Król kl. Vb
Olga Jargusz kl. VIa
Julia Petka kl. IIIb
Bartosz Wojewoda kl. IIIb
Xemena Wysokińska kl. IIIb
Denis Bułułukow kl. IVa
Krzysztof Sobieraj kl. IVa
Jędrzej Liczbański kl. IVb

Gaja Pięta kl. IVb
Adam Czarnecki kl. Vb
Hugo Komornicki kl. Vb
Michał Goncerz kl. VIb
Paweł Mikulski kl. VIb

 
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"

Wynik bardzo dobry:
Julia Dusińska kl. IVb
Lena Jankovič kl. IIIa
Oliwia Konieczny kl. IIIa
Aleksandra Sielska kl. IVb
Xemena Wysokińska kl. IIIb
Natalia Zarębska kl. IIIa

Wynik dobry:
Łukasz Czopek kl. IIIa
Karolina Stec kl. IVb
Corinne Stefanini kl. IVa
Martyna Walasek kl. IVa
Julia Waszkiewicz kl. IIIa


VII Małopolski Sprawdzian Wiedzy z Języka Angielskiego dla Uczniów Klas V i VI

Finalistka:
Julia Ząber kl. VIb


Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Albus 2011"

Laureaci:
Piotr Sałustowicz kl. Va
Alexsandra Grüning kl. Va

Wyróżnienia:
Julia Dusińska kl. IVb
Piotr Musiał kl. IIg
Julia Ząber kl. VIb

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Albus 2011"

Laureaci:

Szkoła podstawowa:  Gimnazjum:
Zuzanna Król kl. Vb - II m.
Krzysztof Kargól kl. IVa - V m.
Mateusz Saternus kl. IVa - VII m.
Krzysztof Sobieraj kl. IV a - IX m.
Julia Ząber kl. Vb - Xm.
Katarzyna Sobieraj kl. IIIg - V m.
Alicja Dudek kl. IIIg - IX m.

Wyróżnienia:
Jan Krasowski kl. Vb
Marcin Piotrowski kl. Va
Luka Petri kl.Vb
Karolina Osielczak kl.Vb
Mateusz Litwin kl. IVb
Karolina Stec kl. IVb
Aleksandra Sielska kl. IVb
Jędrzej Liczbański kl.IVb
Corinne Stefanini kl.IVa
Sara Widowska kl.IVb

 

VII Spotkanie Młodych Poetów Krakowa
Turniej Jednego Wiersza „O Laur Jubilata" - MDK ul. Beskidzka

nagroda - Alicja Dudek kl. III gim.


Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus"
Iga Nęcka kl. IIIa - finalistka


VII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień"
Monika Dorożyńska kl. II gim. - finalistka


III Ogólnopolski konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień"
Weronika Fudała kl. IIIgim. - finalistka


Turniej Umiejętności Artystycznych „Renesans w Krakowie" - o tytuł Mistrza Pióra
Wyróżnienia:
Sebastian Goncerz kl. Igim.
Marta Kiszka kl. IIgim.
Piotr Musiał kl. II gim.


XVI Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku - Dom Kultury „Podgórze"

Kategoria: konkurs poetycki „Droga Eurydyki - między Orfeuszem
a Hermesem"
II miejsce: Monika Dorożyńska kl. II gim.
III miejsce: Alicja Dudek kl. III gim.

Kategoria: konkurs recytatorski „Proza i poezja antyku"
wyróżnienie: Sebastian Goncerz kl. I gim.

Kategoria: konkurs plastyczny „Orfeusz w Hadesie"
wyróżnienie: Wadim Czaja kl. V a


Konkurs literacki „Opowieść wigilijna" - Dom Kultury „Podgórze"

„Potrawa wigilijna Ebenezera Scrooge'a":
II miejsce: Natalia Kalińska kl. I gim.
III miejsce: Magda Szado kl. I gim.

Kartka z pamiętnika Scrooge'a":
I miejsce: Natalia Kalińska kl. I gim.


Konkurs wiedzy - „Opowieść wigilijna" - Dom Kultury „Podgórze"
III miejsce: Weronika Fudała kl. III gim.
Wyróżnienia:
Jakub Abramczyk kl. I gim.
Zuzanna Kubica kl. II gim.
Mikołaj Kucharczyk kl. II gim.
Magda Łodzińska kl. III gim.
Katarzyna Sobieraj kl. III gim.


Konkurs literacki na opowiadanie detektywistyczne „Kryminałki" - Klub Kultury „Przewóz"

Nagrody:
Monika Dorożyńska kl. II gim.
Julia Woźniak kl. II gim.

Małopolski Konkurs na Wolant (ulotkę) „Na znak świetnego zwycięstwa" - 600 - lecie bitwy pod Grunwaldem
Wyróżnienie:
Monika Dorożyńska kl. II gim.
Luiza Stabryła kl. II gim.

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Polska- rodzina, naród, tradycja nasz dom"

Wyróżnienie: Matylda Konkol kl. III gim.
Nagroda specjalna: Olga Tyndel kl. III gim.


Konkurs historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia"


Laureat etapu wojewódzkiego: Julia Ząber kl. VIb
Finalista etapu wojewódzkiego: Maciej Trzciński kl. VIb


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek"

Finalistki:
Aleksandra Lemańska kl. IIIa
Katarzyna Żywko kl. IIIb


Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - dla klas I - III

Laureaci:
Filip Bieroń kl.IIIb - VIIm.
Łukasz Czopek kl. IIIa - VIIm.
Natalia Zarębska kl. IIIa - Xm.
Bartosz Wojewoda kl. IIIb - XIm.
Natalia Kargól kl. Ia - XIIIm.
Zuzanna Kuczkowska kl. IIa - XIIIm.
Maciej Laszczak kl. IIa - XIVm.


VII Małopolski Konkurs Patriotycznej Twórczości Plastycznej i Literackiej Mlodzieży - CM im. dr H. Jordana

kategoria: praca literacka
II miejsce - Alicja Dudek kl. III gim.

kategoria: praca plastyczna
I miejsce - Marta Kaczor kl. VIb
III miejsce - Jagoda Wolas kl. Va, Julia Ząber kl. VIb


Konkurs „Świąteczna Kartka" - Środmiejski Ośrodek Kultury

Wyróżnienie:
Gabriela Czudec kl. Ib

Konkurs plastyczny „Maska karnawałowa"- Dom Harcerza
III miejsce: Luka Petri kl. V b
Wyróżnienie: Tycjan Woronko


XIII Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Narciarstwie i Snowboardzie
Narciarstwo:

Kategoria: dziewczęta kl. 0-II Kategoria: dziewczęta kl. III-IV
II m.- Natalia Czaja IV m.- Julia Myszkowska
V m.- Monika Przybyło

Kategoria: chłopcy kl.0-II
II m.- Michał Przybyło

Kategoria: chłopcy kl. V-VI Kategoria: chłopcy gimnazjum
III m.- Wadim Czaja III m.- Wojciech Gurgul
V m.- Tomasz Trzos IV m.- Kacper Żwak

Snowboard:

V m.- Jakub Abramczyk kategoria: chłopcy gr. 4
X m.- Krzysztof Misiałkiewicz kategoria: chłopcy gr.


XIII Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych  i Gimnazjów w Pływaniu

Kategoria: dziewczęta kl.1-2
Natalia Czaja kl. IIb - 2 miejsce 25 m styl dowolny - srebrny medal
Julia Sałustowicz kl. IIa - 4 miejsce 25 m styl dowolny
Julia Myszkowska kl. IIa - 6 miejsce 25 m styl dowolny

Kategoria: chłopcy kl.5-6
Wadim Czaja kl. Va - 3 miejsce 50 m styl grzbietowy - brązowy medal

Kategoria: chłopcy gimnazjum
Piotr Musiał kl. II gim. - 5 miejsce 100 m styl zmienny


Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach

Zespołowo:
III miejsce drużyny w składzie: Lena Jankovič kl. IIIa, Natalia Zarębska kl. IIIa,
Sara Widowska kl. IVb


Turniej Tenisa Stołowego - Klub Kultury „Zbydniowice"

I miejsce: Katarzyna Sobieraj kl. III gim.
II miejsce: Wojciech Gurgul kl. II gim.
IV miejsce: Filip Odrowąż- Pieniążek


II Zimowa Olimpiada Taneczna
Zespołowo:
III miejsce drużyny w składzie: Katarzyna Łapczyńska kl. IIIa, Julia Myszkowska kl. IIIa,
Iga Nęcka kl. IIIa

 

 

Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2007/2008

 





powrót | strona główna

Kontakt

e-mail ul. Kluczborska 3, 31-271 Kraków
sekretariat@edukacja.krakow.pl

zobacz mapkę dojazdu i pełne dane


Telefon tel: 12 632 31 87
fax: 12 633 60 52


Projekty w Szkole
stopka
Projektowanie i pozycjonowanie stron