25-lecie szkoły

21 czerwca 2017 roku odbyła się Gala z okazji 25-lecia naszej szkoły, podczas której wspominaliśmy minione ćwierćwiecze. Parominutowy film pozwolił przywołać wszystkim wiele pięknych wspomnień. Mieliśmy także okazję przyjrzeć się sukcesom naszej jubilatki przez pryzmat liczb - ilości absolwentów, laureatów i finalistów konkursów, a także czasu w niej spędzonego przeliczonego z 25 lat na miesiące (300), doby (9131), godziny (219 145), minuty (13 148 719) oraz sekundy (788 923 150).

Podczas Gali pani Prezes Krystyna Majak podziękowała wszystkim obecnym za wspaniałe 25 lat. Z rąk pani Anny Okońskiej-Walkowicz, Doradcy Prezydenta Miasta Krakowa, założycielka „Szkoły Noblistów" została wyróżniona tytułem „Honoris Gratia", odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta Krakowa osobom zasłużonym dla miasta.

„Złotymi dwójkami" oraz „Srebrnymi dwójkami" uhonorowani zostali także nauczyciele, którzy tworzą tę niezwykłą szkołę. Nagrody otrzymali również uczniowie, dzięki którym i dla których ta wyjątkowa szkoła istnieje. Zgodnie ze szkolną tradycją wybrani uczniowie zostali uhonorowani szkolnymi Noblami, przyznawanymi w kilku kategoriach.