Konkurs o smogu

 
 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele!

W roku szkolnym 2018/2019 serdecznie zapraszamy do udziału w 3. edycji konkursu Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem. Dwie dotychczasowe odsłony zaowocowały nadesłaniem przez uczestników wielu wyjątkowych prac, które można było podziwiać w trakcie organizowanych wystaw. Inicjatywa spotkała się także z przychylnością wielu ważnych instytucji, które objęły patronat honorowy nad przedsięwzięciem. Zachęceni zaangażowaniem dużej grupy dzieci i młodzieży gotowych w aktywny sposób włączać się w działania na rzecz ochrony środowiska przedstawiamy propozycję tegorocznego konkursu. 

Podobnie jak w ubiegłych latach do udziału w konkursie zapraszamy uczniów województwa małopolskiego. Skierowany on jest do dzieci i młodzieży z  klas 1-8 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie.

Pobierz:
Pismo przewodnie
Regulamin konkursu

Nagrodzeni w 3. edycji konkursu!

22 listopada jury konkursowe rozstrzygnęło konkurs "Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem", który doczekał się w tym roku swojej trzeciej edycji. Spośród kilkuset nadesłanych prac, komisja wybrała kilkadziesiąt najbardziej interesujących. Poniżej zamieszczamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych.

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 13 grudnia 2018 r. o godz. 10:00 w budynku Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 3.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz: Lista nagrodzonych w konkursie

Relacja z poprzedniej edycji konkursu

Konkurs rozstrzygnięty

8 listopada jury konkursowe rozstrzygnęło konkurs, który doczekał się w tym roku swojej drugiej edycji. Spośród kilkuset nadesłanych prac, komisja wybrała kilkadziesiąt najbardziej interesujących. Poniżej zamieszczamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych.

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 29 listopada o godz. 10:00 w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Kluczborskiej 3 w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz: Lista osób nagrodzonych i wyróżnionych
DSC_0454

Gala konkursu za nami

W środę 29 listopada odbyła się w naszej szkole gala konkursu plastycznego pt. „Dbamy o nasze miasto-walczymy ze smogiem”.

Cieszymy się bardzo, że tak wiele osób przysłało do nas swoje prace. Otrzymaliśmy np. prace z dotkniętego smogiem Zakopanego czy leżącego w dolinie Sieprawia. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostały wyeksponowane w holu szkolnym.

Zobacz: Galeria

 

Wystawa prac konkursowych w Urzędzie Miasta Krakowa

W budynku Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych od 27 lutego 2018 roku można oglądać wystawę prac, które zostały nadesłane na konkurs plastyczny „Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem” zorganizowany przez naszą szkołę. Wernisaż obejmuje prace z dwóch dotychczasowych edycji konkursu, które zostały wykonane przez uczniów z województwa małopolskiego. Wśród prezentowanych dzieł znalazły się między innymi ciekawe i niezwykle pomysłowe projekty masek antysmogowych w formie płaskiej jak i przestrzennej.

Zachęcamy wszystkich do oglądania wystawy w budynku Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 3 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15.30.

Facebook