Konkurs plastyczny "Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem" - 4. edycja

 
 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele!

W roku szkolnym 2019/2020 serdecznie zapraszamy do udziału w 4. edycji konkursu Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem. Dotychczas nadesłano już blisko tysiąc prac, które sprawiły, że inicjatywa spotkała się z przychylnością wielu ważnych instytucji, które objęły patronat honorowy nad przedsięwzięciem. Zachęceni zaangażowaniem dużej grupy dzieci i młodzieży gotowych w aktywny sposób włączać się w działania na rzecz ochrony środowiska, przedstawiamy propozycję tegorocznego konkursu. 

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów województwa małopolskiego. Skierowany on jest do dzieci i młodzieży z  klas 1-8 szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Zobacz: Regulamin konkursu

Nagrodzeni i wyróżnieni w 4. edycji konkursu

Poniżej publikujemy listę osób nagrodzonych oraz wyróżnionych za prace plastyczne nadesłane w ramach 4. edycji konkursu „Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem”. Talenty plastyczne oraz kreatywność uczestników sprawiły, że wybór spośród setek nadesłanych prac był niesamowicie trudny.

Szczegółowe informacje o zajętych miejscach zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali rozdania nagród, która odbędzie się już 12 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w budynku Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 (sala konferencyjna budynek A-V).

Zobacz: Lista nagrodzonych i wyróżnionych

Serdecznie zapraszamy!

Relacja z poprzedniej edycji konkursu

smog2018

Rozdanie nagród w 3. edycji konkursu

22 listopada jury konkursowe rozstrzygnęło konkurs "Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem", który doczekał się w tym roku swojej trzeciej edycji. Spośród kilkuset nadesłanych prac, komisja wybrała kilkadziesiąt najbardziej interesujących.Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 13 grudnia 2018 r. o godz. 10:00 w budynku Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 3.

Zobacz: Galeria
DSC_0454

Gala 2.edycji konkursu za nami

W środę 29 listopada 2017 r. odbyła się w naszej szkole gala konkursu plastycznego pt. „Dbamy o nasze miasto-walczymy ze smogiem”.

Cieszymy się bardzo, że tak wiele osób przysłało do nas swoje prace. Otrzymaliśmy np. prace z dotkniętego smogiem Zakopanego czy leżącego w dolinie Sieprawia. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostały wyeksponowane w holu szkolnym.

Zobacz: Galeria

 

Wystawa prac konkursowych w Urzędzie Miasta Krakowa

W budynku Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych od 27 lutego 2018 roku można oglądać wystawę prac, które zostały nadesłane na konkurs plastyczny „Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem” zorganizowany przez naszą szkołę. Wernisaż obejmuje prace z dwóch dotychczasowych edycji konkursu, które zostały wykonane przez uczniów z województwa małopolskiego. Wśród prezentowanych dzieł znalazły się między innymi ciekawe i niezwykle pomysłowe projekty masek antysmogowych w formie płaskiej jak i przestrzennej.

Zachęcamy wszystkich do oglądania wystawy w budynku Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 3 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15.30.