Dla rodziców


 

Dostęp do e-dziennika

Dostęp do e-dziennika jest możliwy poprzez wpisanie loginu i hasła, które otrzymaliście Państwo od szkoły.
Aplikacja mobilna e-dziennik Film jak zalogować się do e-dziennika.

 

Psycholog szkolny

Harmonogram dyżurów:
Joanna Putek
poniedziałek: 8.00 - 13:00
wtorek: 13.00 - 17.00
czwartek: 13.00 - 17.00
Agnieszka Kozik-Merino
poniedziałek: 12.00 - 16:30
środa: 10.30 - 13.00
piątek: 11.00 - 14.00

Dyżury nauczycieli

 

Poniżej przedstawiamy terminy dyżurów nauczycieli do kontaktu z rodzicami. O chęci spotkania w wyznaczonych terminach prosimy informować nauczycieli przez dzienniczek internetowy przynajmniej dzień wcześniej.

 

J.Ambrożkiewicz
edukacja dla bezpieczeństwa
wtorek:7.05-7.50 -
A.Augustowska-Mazajczyk
j.polski, logopeda
czwartek: 13.25-14.10
K.Baran
technika, świetlica
wtorek: 9.50-10:35
B.Barszcz
biologia, przyroda
środa: 14.35-15.20
S.Barszcz
WOS, historia
spotkanie indywidualne
M.Batko
wychowanie fizyczne
piątek: 14.35-15.20
M.Bzowska
plastyka, zajęcia artystyczne, wiedza o kulturze
środa: 12.30-13.15
M.Czajkowska
biologia, przyroda
wtorek: 12.30-13.15
S. Gordon
native speaker
spotkanie umawiane przez sekretariat szkoły
K. Jasek
j.polski, logopeda
poniedziałek: 10.45-11.30
G.Jędrysek-Raszka
chemia
poniedziałek: 12:30-13.15
P.Kindlik
wychowanie fizyczne
wtorek: 13.25-14.10
A.Korczak
j.polski
piątek: 9.50-10.35
D.Kowal
edukacja wczesnoszkolna
poniedziałek: 13.25-14.10
J.Kozłowska
historia
czwartek:13:25-14.10
P.Kundera
religia, podstawy przedsiębiorczości
wtorek: 13:25-14.10
J. Krzysiak
religia
czwartek: 11.40-12:25
J. Łukasik
edukacja wczesnoszkolna
wtorek: 12.30-13:15
J. Marek
matematyka
czwartek: 8.55-9.40
B. Merynda
j.francuski
czwartek: 9.50-10.35
P.Molęda
matematyka
poniedziałek: 10.45-11.30
J.Niedźwiecka
edukacja wczesnoszkolna
środa: 9.50-10.35
B.Pawlik
j.angielski
środa: 10.45-11.30
M.Pęgiel-Dromundo
j. hiszpański środa: 8.55-9.40
H. Popiołek
szachy
indywidualnie
B. Prokop
j.polski
spotkanie indywidualne
R. Rettinger
geografia
piątek: 11.40-12.25
H.Rivero Garcia
j. hiszpański
środa: 8.00-8.45
K. Simms
j. angielski
czwartek: 11.40-12.25
J. Sobota
fizyka, informatyka
wtorek: 14.35-15.20
M.Solipiwko
edukacja wczesnoszkolna
poniedziałek: 13.25-14.10
K.Stasiowska
muzyka
piątek: 7.05-7.50
J.Staszewska
taniec
piątek: 15.25-16.10
K.Ścieszka
matematyka
czwartek: 13.25-14.10
M.Tietze
j.angielski piątek: 12.30-13.15
V.Węglarz
j. niemiecki
poniedziałek: 8.00-8.45
U.Wierzgacz
j. angielski
piątek: 13.25-14.10
M.Więcek
religia
poniedziałek: 11.40-12.25
K. Żaba
edukacja wczesnoszkolna
poniedziałek: 13.25-14.10
Facebook